ROZVODY PRO TOPENÍ

Provádíme kompletní rozvody pro topení nejčastěji pro výborné technické vlastnosti mědi, uhlíkové oceli jinak z plastu či kovu. Součástí rozvodů montujeme všechny potřebné prvky a armatury – čerpadla, expanzní nádoby, ventily, pojistné armatury, výměníky a další nutné pro správné fungování systému. Součástí rozvodů děláme přípojky pro otopná tělesa, koupelnové žebříky, podlahové konvektory. Také provádíme rozvody pro připojení ohřívačů vody a topidel, s možností napojení na solární systém vytápění a ohřevu vody .

DODÁVKA A MONTÁŽ KOTLŮ

Realizujeme dodávku a montáž kotlů na plyn, pevná paliva či elektrokotle v různých provedeních stacionární, závěsné, kondenzační atd. Součástí montáže kotlů zajišťujeme uvedení do provozu, potřebné revize, osvědčení, zaškolení, dodávku a montáž odkouření. Jsme v kontaktu s výrobci, proto můžeme zajistit potřebný servis a další služby. Největší zkušenosti máme s výrobky firmy Vaillant Buderus Atmos, dále, Dakon, Junkers, Protherm, Viadrus. atd.

MONTÁŽ A DODÁVKA OTOPNÝCH TĚLES

Zajišťujeme dodávku a montáž otopných těles všech typů včetně potřebných armatur, termostatických hlavic, termostatů. Součástí práce je nadimenzování, nastavení a vyregulování veškerých součástí daného topného systému. Používáme nejčastěji výrobky následujících výrobců: Heimeier, Korado, Isan, Ivar, Kermi, Giacomini atd. V dnešní době součástí každé koupelny je otopný žebřík, proto dodáváme a montujeme žebříky nejrůznějších velikostí, tvarů a barev včetně dalšího příslušenství např. elektrické topné tyče s možností termostatu.

PODLAHOVÉ TOPENÍ

Bohaté zkušenosti máme s realizací podlahového topení, kde se zaměřujeme především na spolupráci s firmou Rehau , a proto montujeme především systém Rautherm včetně všech potřebných součástí systému. V případě vytvoření projektu velmi úzce spolupracujeme právě s uvedenou firmou a díky tomu můžeme garantovat kvalitní zpracování. Podlahové či stěnové vytápění nabízí celou řadu výhod, a proto se dnes již běžně používá alespoň jako doplněk klasického vytápění nebo zcela nahrazuje právě klasické vytápění. Podlahové topení jsme schopni realizovat od malých ploch bytů, rodinných domů až po velké plochy administrativních a komerčních budov. V případě zájmu, jsme schopni poskytnout další informace a předložit nabídku a realizaci tohoto druhu vytápění. Kromě uvedeného systému můžeme dodat i systémy dalších výrobců.