ProGrade s.r.o.

Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Plzni v oddílu C vložce číslo 29045. Máme ze sebou, jak mnoho kvalitně odvedené práce, tak pro nás to nejdůležitější a to jsou stále se vracející naši spokojení zákazníci.


Jen spokojený zákazník a kvalita provedené práce je podmínkou stability naší firmy.

Nabízíme:

  • Montáž, opravy a údržba vnitřních rozvodů (včetně přípojky) studené a teplé vody, kanalizace, plynu, včetně montáže armatur, spotřebičů, provádění tlakových zkoušek (včetně uvádění do provozu) v objektech bytové, občanské a průmyslové výstavby za použití mechanického spojování, lepení, svařování, pájení nebo jiných technologií.
  • Montáž, rekonstrukce, opravy a údržba vnitřních rozvodů topení, výměníkových a domovních stanic bez rozdílu použitého media, včetně montáže armatur a spotřebičů (včetně uvádění do provozu), provádění zkoušek a regulace systémů ústředního topení v objektech bytové, občanské a průmyslové výstavby za použití všech montážních technologií.
V rámci živnosti lze dále provádět základní a dokončovací práce související s prováděním instalatérských prací, včetně zapojení vzduchotechniky, práce související s usazováním kotlů, otopných těles a rozvodného potrubí, včetně doplňkových konstrukcí.