ROZVODY PLYNU

Provádíme rozvody plynu od HUP v objektech k jednotlivým odběrným místům z ocelových trubek včetně nátěru případně z trubek měděných. Součástí rozvodů montujeme veškeré potřebné armatury a prvky. Provádíme úkony nutné k zprovoznění plynovodu – odvzdušnění, zkoušky aj. Rozvody plynu provádíme dle platné vyhlášky.


Rozvody plynu jsou vyhrazeným technickým zařízením, proto na provedené rozvody zajišťujeme potřebnou revizi.

MONTÁŽ KOTLŮ

Jak je uvedeno v části topení dodáváme a montujeme nejen kotle na plyn, ale i na další média. Plynové kotle jsou v různých provedeních závěsné či stacionární, kondenzační kotle, které dosahují větší efektivnosti při spalování a tedy šetří spotřebu plynu. Případně je možno kombinovat plynové kotle s alternativními druhy ohřevu např. solárními systémy, a tím dosáhnout efektivnější a úspornější vytápění a ohřev vody. Zajišťujeme dodávku a montáž průtokových ohřívačů a zásobníkových ohřívačů vody. Součástí montáže kotlů zajišťujeme uvedení do provozu, potřebné revize, osvědčení, zaškolení, dodávku a montáž odkouření. Jsme v kontaktu s výrobci, proto můžeme zajistit potřebný servis a další služby. Nejčastěji pracujeme s následujícími výrobci plynových kotlů Buderus ,Vaillant , Junkers, Protherm, Viadrus. atd.

OPRAVY A REKONSTRUKCE

Provádíme nejrůznější práce související s opravami a rekonstrukcí plynu. Výměnu starých rozvodů za nové vyhovující novým předpisům, výměnu plynových zařízení, rekonstrukce rozvodů stoupaček.